Wodzirej z miasta Poznań – na jakie imprezy warto go wynająć?

Słowo „wodzirej” z pewnością większości osób kojarzy się przede wszystkim z kimś, kto prowadzi przyjęcia weselne. Tymczasem, dobry animator zabaw sprawdzi się praktycznie na każdej, innej imprezie. Skąd ta pewność? Choć prowadzenie wesel jest tym, na czym jako wodzirej z miasta Poznań znam się najlepiej, wielokrotnie miałem okazję zabawiać gości na przyjęciach innego rodzaju. Jeśli zastanawiasz się, czy specyfika twojej imprezy wymaga wynajęcia animatora, skorzystaj z moich porad.

Wodzirej z miasta Poznań na wesele i nie tylko

Nie ma co kryć – profesja wodzireja, w przeciągu ostatnich dekad, bardzo się rozwinęła. Niewiele osób wie, że u jej początków (a więc już kilkaset lat temu!), wodzirej odpowiedzialny był za zabawianie osób przede wszystkim na wystawnych balach. W polskiej tradycji, jego rola zakorzeniła się głównie w przyjęciach weselnych. Warto wiedzieć, że umiejętności wodzireja można wykorzystać praktycznie podczas większości innego rodzaju imprez masowych, ale i tych o charakterze prywatnym.

Na jaką imprezę warto wynająć wodzireja?

Oczywiście, wiele zależy od indywidualnej oferty konkretnego animatora. Jedni zajmują się wyłącznie weselami, inni poszerzają swoje propozycje. Dziś nietrudno o wodzireja, który poprowadzi imprezę urodzinową, firmową, komunijną. Coraz częściej wynajmuje się animatora zabaw na studniówki i imprezy okolicznościowe (np. andrzejki, walentynki). Duże znaczenie ma coraz powszechniejsze łączenie roli wodzireja z pracą DJ-a.

Jeśli chodzi o zakres moich usług, staram się oferować ich optymalnie szeroki wachlarz. Poza prowadzeniem wesel –  z czym jestem kojarzony najbardziej – oferuję animację imprez firmowych, okolicznościowych, rodzinnych. Niezależnie od specyfiki przyjęcia, staram trzymać się moich zasad: najwyższej jakości sprzętu i usług, nieustannego zachęcania gości do zabawy i bogatego repertuaru atrakcji.

Wodzirej z miasta Poznań na imprezy okolicznościowe – zalety

Dlaczego przyjęcia takie, jak studniówkę, urodziny czy andrzejki warto uatrakcyjnić poprzez obecność wodzireja? Argumentów „za” jest naprawdę sporo. Oto te, które poprzez perspektywę własnego doświadczenia, uważam za najważniejsze:

Oprawa muzyczna imprezy. Łączenie roli wodzireja i DJ-a dziś jest już niemal normą. Wynajmując animatora zabaw na swoje przyjęcie, możesz mieć pewność, że nie zabraknie na nim muzyki uwielbianej przez ciebie i gości;

Aktywizowanie gości. Boisz się, że ktoś zbyt długo będzie zalegał przy stoliku, zamiast szaleć na parkiecie? Zaręczam, że dobry wodzirej zachęci do tańca nawet najbardziej opornych;

Atrakcyjne zabawy. Nie tylko na weselu mogą pojawić się zabawy i konkursy. To znakomity sposób na „rozruszanie” każdego towarzystwa.

Budowanie klimatu. Imprezy – zwłaszcza okolicznościowe – jak np. walentynki czy Halloween, wymagają wprowadzenia właściwej atmosfery. Wodzirej dysponujący sprzętem muzycznym, ale i urządzeniami, które zapewniają ciekawe efekty wizualne (np. ciężki dym, dekoracje światłem), pomoże ci w stworzeniu klimatu jedynego w swoim rodzaju.

Dobry wodzirej znacznie podniesie jakość praktycznej imprezy. Najlepiej, jeśli przekonasz się o tym osobiście.

1 komentuj

Komentarze wyłączone