Idealna dekoracja sali weselnej – DJ Poznań

Znaleźliście idealną salę, na której wraz z gośćmi weselnymi będziecie świętować ten cudowny dzień. Aby nastrój był jeszcze bardziej wyjątkowy, powinniście zaplanować odpowiednie dekoracje, dopasowane do waszego gustu. Jak wybrać te najlepsze, które zachwycą gości, a na ślubnych zdjęciach będą prezentować się fenomenalnie? Jako DJ z okolic Poznania doradzam, jak stworzyć salę weselną rodem z bajki!

Sala na wesele – jak wybrać właściwą?

  • Nikogo nie zdziwię mówiąc, że w wypadku sali weselnej najważniejsza jest jej wielkość. Powinna być dopasowana do ilości waszych gości – lepsza będzie oczywiście większa, przestronna przestrzeń, która każdemu weselnikowi pozwoli na swobodę.
  • Dobrze, jeśli na sali można bez problemu wyznaczyć sektory: taneczny i jadalny. Powinna dzielić je taka odległość, aby siedzący przy stolikach goście mogli bez problemu rozmawiać i odpocząć po harcach na parkiecie.
  • Nie bez znaczenia pozostaje naturalne oświetlenie sali – im go więcej, tym wnętrze będzie prezentowało się efektowniej, a wy nie będziecie musieli przejmować się dodatkowym, sztucznym oświetleniem.

Oczywiście, znalezienie sali, która będzie doskonała pod każdym względem czasem graniczy z cudem – zwłaszcza, gdy ograniczacie obszar poszukiwań np. do danej miejscowości. Wówczas najlepiej wybrać tą najbardziej zbliżoną do ideału. Za resztę efektu odpowiedzialne będą odpowiednio dobrane dekoracje.

Dekoracje ślubne – sposób na szybką metamorfozę sali

Nawet nieidealną salę weselną możecie zmienić w miejsce doskonałe, stawiając na odpowiednie dekoracje. Co szczególnie warto wziąć pod uwagę?

  1. Dekoracje florystyczne. Decyduje się na nie praktycznie każda para młoda. Kwiaty dodają sali weselnej elegancji i wytwornego charakteru, a połączeniu z odpowiednimi ozdobnikami (np. kandelabrami czy świecznikami) stworzą niepowtarzalny, romantyczny klimat. Jako wodzirej z okolic Poznania znam firmy, które przystroją waszą salę dokładnie weselną tak, jak o tym marzycie.
  2. Dekoracje światłem. Sposób na romantyczny lub tajemniczy klimat, a zarazem na odwrócenie uwagi od mankamentów sali weselnej. Dodatkowo, dekoracje światłem pięknie prezentują się na zdjęciach. Z chęcią pomogę wam zorganizować idealne oświetlenie waszej sali – zajrzyjcie do galerii i zapoznajcie się ze zdjęciami sal weselnych udekorowanych światłem przeze mnie.
  3. Ciężki dym. Jak wiadomo, to efekt „chwilowy” (stosowany m. in. przy pierwszym tańcu), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas waszego wesela pojawiał się na parkiecie znacznie częściej.
  4. Bańki mydlane. Tak prosty, a tak wspaniały sposób na wyczarowanie bajkowego klimatu w absolutnie każdej sali! Gwarantuję, że nie tylko dzieci oszaleją z zachwytu.
  5. Inne efekty dekoracyjne. Warto urozmaicić salę weselną o modne dekoracje takie, jak duże, podświetlane napisy (np. LOVE).

Dekorowanie sali weselnej – o czym jeszcze warto pamiętać?

Planując dekoracje weselne nie zapomnijcie o odpowiednio dobranych obrusach i pokrowcach na krzesła, doborze zastawy i właściwym ustrojeniu stołu Państwa Młodych. Warto postawić również na tzw. „ściankę”, która będzie nawiązywać do reszty wystroju waszej sali. Zapewniam, ze zmiana najprostszych elementów może sprawić, że każda sala weselna szybko zamieni się w modne, nastrojowe wnętrze.

Jeśli potrzebujecie pomocy w wystroju sali na wesele i poszukujecie nietuzinkowych dekoracji, jestem do waszej dyspozycji! Dekoracje światłem, ciężki dym i inne efekty wizualne to moja specjalność. Czekam na waszą wiadomość!