Kreatywna fotobudka – sposób na udaną imprezę – DJ Poznań

Ciekawe zdjęcia z wesela czy innego przyjęcia to jeden ze sposobów na to, by zatrzymać wspaniałe wspomnienia na dłużej. Kto jednak powiedział, że tylko klasyczne fotografie warto umieścić w pamiątkowym albumie? Sprawdźcie porady DJ-a z okolic Poznania na to, jak wykorzystać rozwiązanie, jakim jest kreatywna fotobudka.

Kreatywna fotobudka – czym jest?

Kreatywna fotobudka to banalnie proste rozwiązanie, które pozwoli ci zachować niebanalne zdjęcia z najważniejszych przyjęć. Wystarczy, że skorzystasz z fantazyjnych przebrań i innych akcesoriów, a w kilka chwil wcielisz się w kogoś zupełnie innego. Zdjęcia w takich nietypowych aranżacjach to świetna pamiątka absolutnie dla każdego – bez względu na wiek.

Kreatywna fotobudka w moim wydaniu – wodzirej Poznań

Kreatywne fotobudki bardzo często występują w formie maszyn, które seriami wykonują fotografie uczestnikom zabawy. Ja zdecydowałem się postawić na inne rozwiązanie – wykonaniem zdjęć zajmuje się fotograf obsługujący imprezę (lub dowolni jej  uczestnicy). Dzięki temu goście uzyskują zdjęcia wysokiej jakości, które mogą z powodzeniem znaleźć swoje miejsce w rodzinnych albumach. Małe fotografie drukowane przez tradycyjną fotbudkę – choć także stanowią ciekawą pamiątkę – nie sprawdzą się w takiej roli.

Na jakich przyjęciach sprawdzi się fotobudka kreatywna?

Utarło się, że fotobudki są przede wszystkim domeną wesel. Tymczasem, ta zabawa sprawdzi się na wielu innych imprezach – można wykorzystać ją na studniówce, urodzinach czy imprezie firmowej. To świetny sposób na wprowadzenie odrobiny uśmiechu na przyjęciu i rozluźnienie nawet najbardziej opornych gości.

Kreatywna fotobudka u DJ’a z miasta Poznań. Moje rozwiązania

Jakie przebrania i akcesoria do fotobudki znajdziesz w moim ekwipunku? Przyznam sam, że trudno mi je zliczyć… to sporo zabawnych nakryć głowy, maski, tabliczki ze śmiesznymi napisami. Jestem pewien, że każdy znajdzie tu coś, co doskonale oddaje jego charakter.

Fotobudka, a najmłodsi goście imprezy

Wspomnę też, że fotobudka może być świetną atrakcją dla dzieciaków, które goszczą na weselu czy jakimkolwiek innym przyjęciu. Możliwość założenia zabawnych przebrań i uwiecznienia tego na zdjęciach będzie frajdą dla niejednego malucha.

Mam nadzieję, że przekonałem was do mojej – nieco odmiennej – formy kreatywnej fotobudki. Tę atrakcję znajdziecie w moich pakietach weselnych, dlatego jeśli tylko chcecie, zostanie zorganizowana na waszym przyjęciu. Jako wodzirej z miasta Poznań gwarantuję, że wasi goście będą zachwyceni!