Wodzirej na wesele – dlaczego powinieneś go wynająć?

Wesele to dzień, który kojarzy się z miłością, uśmiechem I tańcem. atmosferę tworzą ludzie, których zaprosicie na ślub… ale przyda się także osoba, która będzie koordynowała zabawę. Jest nią oczywiście wodzirej na wesele. Sprawdź, dlaczego warto go wynająć!

Wodzirej na wesele – „człowiek orkiestra”

Często spotykam się z przyszłymi małżonkami, którzy uważają, że organizacja dobrego wesela wymaga ogromnego wysiłku i nie należy do łatwych zadań. Jest w tym ziarno prawdy! Jednak planowanie ślubnej zabawy w dzisiejszych czasach to pestka przy tym, jak wyglądało to jeszcze niedawno! W latach 80-tych, a nawet już w 90-tych, wiele udogodnień które dziś są niemal normą, było po prostu nieosiągalne. Często jedyną opcją na oprawę muzyczną wesela okazywał się bardzo drogi zespół, wokalista lub samodzielne odtwarzanie muzyki. Wodzireja na wesele szukało się jak ze świecą. Jeśli już się go znalazło – nie zajmował się on kwestią muzyki czy estetyki imprezy.

Konferansjer weselny – dlaczego warto go wynająć?

Czasy zmieniły się diametralnie – dziś wodzirej na wesele jest najczęściej człowiekiem wielozadaniowym. Nie tylko koordynuje zabawy weselne, ale i pełni rolę DJ-a, nieraz zajmując się także kwestią efektów wizualnych na weselu.

  • Pierwszym powodem, dla którego powinieneś zastanowić się nad zatrudnieniem wodzireja na wesele, jest wspomniana przeze mnie wyżej wielozadaniowość. Najlepiej, jeśli wyjaśnię ci to na własnym przykładzie – zajmuję się nie tylko planowaniem zabaw weselnych i umilaniem czasu gościom ślubnym, ale i nagłośnieniem, doborem repertuaru muzycznego, oświetleniem, efektami specjalnymi. Rezygnując z wodzireja na wesele, wszystkie te elementy musisz zorganizować osobno – a to zajmie więcej czasu i pochłonie sporo energii!

Nawet, jeśli jeszcze nie denerwujesz się ślubem, uwierz mi na słowo – wesele wiąże się z naprawdę sporym stresem. Potwierdzi to każdy, kto ma je za sobą! Małżonkom zależy na tym, aby każdy z gości bawił się dobrze. Wodzirej odciąży cię w roli kreowania wyśmienitej atmosfery.

Wodzirej weselny zadba o to, by wszystko przebiegło zgodnie z planem. Dzięki nie mu, nie przegapisz idealnego momentu na podziękowania dla rodziców czy oczepiny. A czas na weselu (zwłaszcza własnym) biegnie niepostrzeżenie.

Jak wybrać odpowiedniego wodzireja na wesele?

Najlepszym sposobem, by podjąć współpracę z odpowiednią osobą, będzie spotkanie w cztery oczy. Wbrew pozorom, poza salą weselną, wodzirej powinien być osobą poważną i rzeczową. Jego zadaniem jest dobre odczytanie intencji i oczekiwań Państwa Młodych oraz oczywiście – sprostanie im. Wodzirej na wesele musi być osobą odpowiedzialną – na jego barkach spoczywa w końcu atmosfera ogromnie ważnego wydarzenia, jakim jest wesele.

wodzirej na wesele

Jak rozpoznać odpowiednią osobę? Bez obaw – to się po prostu „czuje”. Gdy podczas spotkania z konferansjerem weselnym będziesz mógł zapoznać się z jego portfolio, uzyskasz wszystkie, interesujące cię informacje. Na dodatek po prostu odczujesz zaufanie i sympatię, najpewniej dokonasz dobrego wyboru. Sam, jako wodzirej z wieloletnim doświadczeniem, zwracam sporą uwagę na budowanie pozytywnych relacji z nowożeńcami. Traktuję ich nie tylko jako moich klientów, ale i jako przyjaciół. Z takim podejściem, udaje mi się koordynować zabawy weselne, które pozostawiają po sobie piękne wspomnienia – mam nadzieję – na całe życie.