Wodzirej z miasta Poznań na imprezy firmowe

Czy na imprezie firmowej przyda się konferansjer? Oczywiście, że tak – zwłaszcza, jeśli zależy ci na zorganizowaniu wyjątkowego spotkania, którego twoi pracownicy długo nie zapomną. Jako wodzirej z miasta Poznań, od lat zajmuję się nie tylko obsługą wesel – wśród moich klientów przybywa i tych, którym zależy na organizacji świetnej zabawy integracyjnej. Dziś parę słów o tym, dlaczego warto zadbać o jej planowanie „z rozmachem”.

Firmowe imprezy integracyjne – zalety

Nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, że atmosfera w miejscu pracy ma ogromne znaczenie dla samopoczucia pracowników. Codzienna rutyna staje się o wiele przyjemniejsza, jeśli wokół masz nie tylko współpracowników, ale zarazem dobrych znajomych.

Imprezy integracyjne to świetny sposób na to, by zbudować porozumienie i więź między pracownikami w twojej firmie. Zbudowanie zgranego i lubiącego się zespołu, przełoży się także na jego efektywność.

Na imprezie integracyjnej powinno pojawić się też szefostwo. Wspólne przyjęcie to doskonały sposób, by z wizerunku upierdliwego przełożonego awansować w oczach pracowników na szefa, który jest po prostu równym gościem. Ponownie – odrobina luzu w kontaktach zawodowych, na pewno da o sobie znać w postaci lepszych efektów pracy.

Jak powinna wyglądać impreza integracyjna?

Tańce, zabawy, alkohol – czy te elementy powinny pojawić się na imprezie firmowej? A może nie wypada bawić się w ten sposób w środowisku pracowniczym? To kwestia indywidualna. Możesz zdecydować się na zwykłe spotkanie w restauracji lub bardziej wystawne wydarzenie w zależności od tego, jak chcesz przekształcić relacje w swojej firmie. Jestem pewien, że impreza firmowa z nutką odrobiny szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, dlatego warto postawić na coś więcej, niż tylko wspólną kolację.

Impreza firmowa może być zwieńczeniem dnia poświęconego na szkolenia – jako forma relaksu po dniu pełnym pracy. Wiem również, że wiele firm decyduje się na imprezy z okazji różnych uroczystości – chociażby wigilie firmowe czy Halloween. Imprezę integracyjną, możesz zorganizować także bez specjalnej okazji. Bo dlaczego nie?

Wodzirej na imprezie firmowej?

Zatrudnianie konferansjera na firmowe imprezy to coraz częstszy trend. Sam regularnie mam do czynienia z klientami, którzy szukają kogoś, kto poprowadzi imprezę integracyjną.

Osoba, która zajmie się nie tylko oprawą muzyczną, ale i zadba o odpowiednie konkursy i zabawy, to klucz do udanej imprezy firmowej. Na imprezie integracyjnej warto wprowadzić atmosferę konkurencji, która zmotywuje pracowników do współpracy i lepszego poznania się. Na podstawie mojego doświadczenia stwierdzę, że różnego rodzaju konkursy na spostrzegawczość czy zręczność to coś, co na imprezach pracowniczych okazuje się absolutnym hitem.

Tematyczne imprezy firmowe

Jako wodzirej z miasta Poznań, miałem okazję organizować wiele imprez firmowych – wiele z nich, w konkretnym klimacie. Chcesz, by twoi pracownicy bawili się w tematyce kowbojskiej czy meksykańskiej? A może wolisz klimat lat 80-tych? Przebierane imprezy firmowe to świetna zabawa, która pobudzi kreatywność twojego teamu.

Integracyjne imprezy to inwestycja w dobre relacje między wszystkimi członkami firmy. Z tego względu, warto organizować je cyklicznie, najlepiej decydując się na ciekawą oprawę muzyczną i pomoc kogoś, kto zadba o doskonały klimat, zabawy i konkursy. Jeśli chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę dla swojej firmy, daj znać – mam niezawodne sposoby, by to osiągnąć!