Organizacja wesela. Na czym nie warto oszczędzać? – DJ Poznań

Nie ukrywajmy – organizacja wesela nie należy do najtańszych przedsięwzięć. Jeśli nie decydujecie się na skromny, prywatny ślub w gronie kilku najbliższych osób, musicie liczyć się z większymi wydatkami. Oczywiście, nikt nie powiedział, że należy ślepo pędzić za weddingowymi trendami i wydawać krocie na drogie, modne w tylko jednym sezonie elementy. Są jednak usługi i produkty, na których oszczędzać zdecydowanie nie warto.

Śluby zawrót głowy, a pieniądze – DJ Poznań

Patrząc na ceny wielu ślubnych usług nie ma się czemu dziwić, że wiele przyszłych Par Młodych szuka oszczędności tam, gdzie to tylko możliwe. I faktycznie – uwierzcie mi, że spokojnie możecie zrezygnować z wynajmowania sportowego samochodu na przejazd z kościoła na salę czy sprowadzania żywych, egzotycznych roślin do dekoracji. Zapewniam, że wasza impreza nie straci na jakości, jeśli do ślubu pojedziecie własnym autem, a salę przystroicie aktualnie dostępnymi, polskimi roślinami, a nawet tymi sztucznymi

Jest jednak kilka detali, na których oszczędzanie może się po prostu źle skończyć.  W takim razie, na co nie warto szczędzić grosza organizując ślub i wesele? Jako DJ z okolic miasta Poznań zaobserwowałem, że można wymienić co najmniej 5 takich rzeczy!

5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać na weselu – DJ Poznań

1. Fotograf ślubny

Zanim się obejrzycie, piękny dzień waszego ślubu będzie za wami. Pozostaną jedynie wspomnienia i namacalna pamiątka, czyli zdjęcia. Jeśli chcecie cieszyć się nimi przez następne kilkadziesiąt lat, muszą być po prostu dobre. Chyba nikt nie chce zamieścić w ślubnym albumie zdjęć o wątpliwej jakości, na których wyszedł po prostu źle. Dobry fotograf ślubny to gwarancja, że przez resztę życia będziecie wspominać wasz ślub z łezką w oku i zadowoleniem.

2. Oprawa muzyczna – DJ Poznań

Niezależnie od tego, czy decydujecie się na zespół czy DJ-a, kierujcie się ich renomą – a nie jedynie cennikiem. Jako DJ z okolic miasta Poznań wiele razy słyszałem, że muzyka to najważniejszy element weselnej imprezy – i całkowicie się z tym zgadzam. Nie chcecie chyba, aby wasi goście większość przyjęcia spędzili znudzeni przy stolikach…

3. Restauracja

Odpowiednio duża, ładnie zaaranżowana restauracja sprawi, że wszyscy goście weselni będą czuli się po prostu dobrze. Oczywiście, nie bez znaczenia jest również kuchnia. Zamiast poszukiwać najtańszej opcji, skupcie się na miejscach, które cieszą się dobrymi opiniami.

4. Obrączki ślubne

Aby towarzyszyły wam przez całe życie, muszą być solidne, wykonane z wysokiej jakości kruszcu. Tanie obrączki ślubne równają się zwykle gorszej jakości, która może nie przetrwać próby czasu.

5. Atrakcje ślubne – Wodzirej Poznań

Przeprowadzone z wyczuciem gry i zabawy weselne wprawią gości w dobry nastrój i rozruszają nawet tych najbardziej opornych. Doświadczony wodzirej dopasuje charakter atrakcji do atmosfery waszego wesela,, zdejmując tym samym tą odpowiedzialność z was. W poszukiwaniu konferansjera na wesele zawsze warto sugerować się opiniami innych, czy ocenami dostępnymi w internecie. Tani wodzirej, o którym nikt nic nie wie? To spore ryzyko!

Aby wasze wesele było w stu procentach udane, warto powierzyć niektóre kwestie w ręce specjalistów, znajdując na nich miejsce w ślubnym budżecie. Wyższa jakość musi iść z odpowiednią ceną, za którą kryją się doświadczenie, umiejętności, sprzęt. Pamiętajcie o tym, poszukując osób, które w tym dniu będą odpowiedzialne za dobrą zabawę i weselne wspomnienia.