Efekty specjalne na weselu: ciężki dym

Jeśli organizujesz wesele, prędzej czy później staniesz przed koniecznością zadbania o wygląd sali. Każdej, młodej parze zależy na tym, by ich przyjęcie weselne zostało na długo w pamięci ich własnej, ale i gości. Specjalne efekty, takie, jak ciężki dym, z pewnością okażą się w tym pomocne.

Czym właściwie jest ciężki dym?

Ciężki dym produkowany jest przez specjalne wytwornice dymu. Efekt uzyskiwany jest z suchego lodu. Jego charakterystyczną cechą jest to, że tworzy bajkowy, nietuzinkowy klimat, spowijając tańczące na parkiecie osoby. To właśnie te właściwości ciężkiego dymu sprawiły, że stał się jednym z najmodniejszych efektów specjalnych stosowanych na weselach.

Bazując na własnym doświadczeniu, z pełnym przekonaniem stwierdzam, że ciężki dym to dodatek, który sprawdzi się bez wyjątku na każdym weselu – niezależnie, czy organizujesz je w klimacie tradycyjnym, czy nowoczesnym.

Ciężki dym w pierwszym tańcu

Pierwszy taniec to jeden z tych momentów wesela, w których ciężki dym sprawdza się najlepiej. Dlaczego? Dodaje wyjątkowej chwili magii i tajemniczości. Stosując wytwornice dymu, możesz liczyć na rewelacyjne zdjęcia weselne. No i co tu kryć – nie musisz aż tak bardzo przejmować się tym, że pomylicie kroki. Dym skutecznie ukryje drobne niedociągnięcia układu. Taki „taniec w chmurach” pozostanie w waszej pamięci na zawsze.

Stres przed tańcem? Wypróbuj ciężki dym

Doskonale rozumiem, jak wielkim stresem dla młodych jest ich pierwszy taniec. Przyglądają im się dziesiątki par oczu, a za nimi przecież już tyle trzymających w napięciu momentów… zauważyłem jednak, że taniec w towarzystwie ciężkiego dymu skutecznie rozluźnia atmosferę. Świadomość, że nie tylko kroki przykuwają uwagę gości, dla wielu może być naprawdę budująca.

Taniec w chmurach również dla gości

Wytwornice dymu, można wykorzystać na każdym etapie waszego wesela. Przy każdym zastosowaniu tego efektu widzę, jak wiele radości sprawia tańczącym na parkiecie gościom. To prosty, a zarazem zaskakujący efekt, który znacznie zmienia charakter zabawy. Ponownie, ciężki dym na parkiecie pozwoli wam na wykonanie rewelacyjnych zdjęć z weselnej zabawy.

Co jest sekretem udanych „chmur”?

Oczywiście – dobrej jakości wytwornica dymu. Jako jeden z nielicznych wodzirejów w mieście Poznań i okolicach, mogę poszczycić się posiadaniem wytwornicy dymu renomowanej firmy. Jakość tego typu urządzeń jest niezbędna, aby efekty na zabawie pojawiły się zgodnie z planem.

Ciężki dym i efekty świetlne

Z czystym sercem mogę polecić zestawienie ciężkiego dymu z odpowiednimi efektami świetlnymi. W zależności od ustawienia i kolorów świateł, w połączeniu z dymem możesz uzyskać efekt bajkowy lub przeciwnie – z nutką grozy. Umożliwiając moim klientom łączenie różnych efektów wizualnych zauważam, że z pozoru proste rzeczy sprawiają im naprawdę sporo radości, a impreza zyskuje na niesamowitym klimacie.

W efekty takie, jak ciężki dym, naprawdę warto zainwestować – to sposób na to, by wraz z ukochanym odbyć swój pierwszy taniec w chmurach oraz na to, by po weselu cieszyć się rewelacyjnymi zdjęciami. Jako wodzirej działający w dużych miastach  takich, jak Poznań czy Wrocław z przekonaniem przyznaję, że popularność ciężkiego dymu błyskawicznie rośnie!