Wesele Weroniki i Piotrka

Wesele Weroniki i Piotra było dużym wyzwaniem. Panna młoda jest instruktorką zumby – muzykę ma we krwi. Szukając DJ-a na wesele, długo zastanawiała się nad wyborem. DJ musiał nie tylko umieć dobrze grać, ale też dopasować utwory do stylu wesela oraz wiedzieć, jak połączyć muzykę z atrakcjami, przewidzianymi na czas zabawy.

Podczas pierwszego tańca dodatkową atrakcją miał być ciężki dym — gęsta biała mgła, unosząca się tuż przy podłodze i dająca wrażenie tańca w chmurach. Para młoda zatańczyła fantastyczny układ w rytm puszczanej przeze mnie muzyki i rozkręciła zabawę weselną na całego. Kiedy na sali bawi się niemal 200 osób, trzeba tak dobrać muzykę, by każdy mógł zatańczyć do piosenki, którą lubi.

Podczas wesela Weroniki i Piotra nie było przerw między utworami – goście bawili się niemal cały czas. Wyjątkiem był pokaz zespołu tańca. Goście z ochotą wzięli też udział w zabawie, której głównym akcentem był taniec w meksykańskich kapeluszach. Ten ostatni układ poprowadziła panna młoda. Jako doświadczona instruktorka tańca potrafiła porwać swą energią i urokiem wszystkich.

Jeśli szukasz DJ-a na imprezy lub wesele, zadzwoń lub napisz do mnie. Posiadam obszerną bazę muzyki, dzięki czemu jestem w stanie spełnić niemal każde życzenie państwa młodych.

Image