Wesele Weroniki i Grzegorza

Kiedy Weronika i Grzegorz zadzwonili do mnie z pytaniem o wolny termin, wiedziałem, że ich wesele będzie niezapomniane. Z tą sympatyczną parą młodą nie mogło być inaczej. Od początku chcieli, by ich imprezę weselną poprowadził DJ i nie rozczarowali się.

Przyjęcie odbyło się w restauracji Dobra Truskawka. Początek imprezy uświetnił piękny taniec pary młodej w oparach gęstego dymu. Zrobili iście filmowe wrażenie. Potem nadszedł czas na DJ-a i zabawa rozkręciła się na całego. Duży parkiet taneczny dawał nam spore pole do popisu. Goście bawili się wyśmienicie i chętnie angażowali się w proponowane przeze mnie zabawy integracyjne. Były tańce w meksykańskich kapeluszach oraz najpiękniejsze hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Nikt nie zszedł z parkietu na dłużej niż 10 minut.

Jeśli zastanawiasz się nad zatrudnieniem DJ-a na swoje wesele, daję gwarancję, że jest to najlepsza z możliwych opcji. W pakiecie oferuję nie tylko doskonałą muzykę, ale także osobę, która poprowadzi całą imprezę tak, że goście będą zachwyceni.

Image