Wesele Magdaleny i Damiana

Magdalena i Damian marzyli o wspaniałej imprezie weselnej do białego rana. Rozważali wynajęcie zespołu, lecz ostatecznie zdecydowali się na zatrudnienie DJ-a. Przekonała ich możliwość poprowadzenia imprezy weselnej przez profesjonalnego konferansjera.

Wesele odbywało się w dużej klimatyzowanej sali w Domu Weselnym Kraszowjanka. Z uwagi na naprawdę spory parkiet taneczny, mogłem wykorzystać w pełni potencjał, jaki dawało mi to miejsce. Wspaniała para młoda i zaangażowani w zabawę goście sprawili, że wszystkie zaproponowane przeze mnie gry zostały przyjęte z entuzjazmem. Zabawa była wyśmienita.

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zatrudnić DJ-a na wesele, pomyśl, że wraz ze świetną muzyką zatrudniasz osobę, która zaangażuje Twoich gości w zabawę i nie pozwoli im się nudzić. Dodatkową zaletą jest fakt, iż podczas wesela nie robię przerw i muzyka gra od początku imprezy, aż do momentu opuszczenia parkietu przez ostatniego gościa. Dzięki obszernej bazie utworów jestem w stanie zagrać praktycznie każdy lubiany przez gości kawałek – niezależnie od tego, czy jest to muzyka polska, czy zagraniczna.

Masz jeszcze jakieś pytania? Zadzwoń lub napisz do mnie. Wspólnie zastanowimy się, w czym jako DJ mogę Ci pomóc.

Image