Wesele Aleksandry i Bartosza

Zatrudnianie DJ-a na małe, kameralne wesele nie jest popularnym rozwiązaniem. Jednak i w takich zleceniach odnajduję się doskonale. Z młodą parą, Aleksandrą i Bartoszem, od razu złapaliśmy dobry kontakt. Zależało im na dobrze dobranej muzyce, dopasowanej zarówno do ich gustów, jak i miejsca, w którym odbywało się przyjęcie.

Aleksandra i Bartosz zaprosili swoich gości do sali weselnej w restauracji Kuchnia & Strych, klimatycznego miejsca znajdującego się we wnętrzu Młyna Dahlmana. Podczas tej kameralnej imprezy wszyscy bawili się wyśmienicie, aktywnie biorąc udział w zaproponowanych zabawach integracyjnych. Roztańczeni goście, roześmiana para młoda i dobra muzyka to połączenie wręcz idealne.

Jeśli szukasz na imprezę DJ-a, który będzie umiał odnaleźć się w każdych warunkach i będzie potrafił stworzyć niepowtarzalną atmosferę – zadzwoń do mnie! Wierzę, że doskonała muzyka i dobry kontakt z uczestnikami imprezy to gwarancja udanej zabawy. Posiadam obszerną bazę muzyki i jestem w stanie zagrać dla Ciebie niemal każdy utwór. Ze mną Twoi goście z pewnością będą chętnie bawić się na parkiecie do rana.

Image