Taniec w chmurach

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających momentów każdego wesela jest z pewnością taniec w chmurach. Niski i ciężki dym otaczający Młodą Parę w trakcie pierwszego tańca na weselnym przyjęciu robi niesamowite wrażenie na wszystkich gościach. Taniec w chmurach tworzy niezwykłą, magiczną atmosferę na każdym weselu, a po latach na zdjęciach i filmach video prezentuje się równie pięknie i wzruszająco. W swojej ofercie posiadam profesjonalne wytwornice dymu, idealne do pierwszego tańca. Jako DJ na wesele zapewniam kompleksową obsługę tej niezwyklej atrakcji.

Chcecie, aby Wasz pierwszy taniec na weselnym przyjęciu był wyjątkowy i przez długie lata wzbudzał pełne wzruszeń wspomnienia? Taniec w chmurach pozwala Młodej Parze poczuć się jak w bajce i stanowić będzie pierwszy, wspólny krok do dalszego, bajkowego życia!

Wytwornice dymu

Profesjonalne wytwornice ciężkiego dymu pozwalają szybko i bezpiecznie produkować kłęby dymu utrzymującego się nisko przy parkiecie, co stwarza wrażenie chmury wiszącej nad podłogą. Oferuję kompleksową obsługę wytwornic ciężkiego dymu, które sprawdzają się nie tylko podczas tańca w chmurach, ale w wielu innych, kulminacyjnych momentach weselnego przyjęcia. Takim momentem może być np. wniesienie weselnego tortu. Niezapomniane wrażenie, jakie daje ciężki dym połączony z odpowiednio dobranym oświetleniem sali, pomoże stworzyć aurę niezapomnianego wzruszenia i sprawi, że taniec w chmurach wspominany będzie przez Młodą Parę oraz gości weselnych przez lata.

Taniec w chmurach, obok niekwestionowanych walorów estetycznych, ma jeszcze jedną wielką zaletę – sprawia, że wszelkie potknięcia, pomyłki w układzie choreograficznym i krokach tanecznych pozostaną przez nikogo niezauważone. Gęsta chmura ciężkiego dymu, spowijającego Parę Młodą, skutecznie pomaga tuszować błędy i pomyłki na parkiecie, o które przecież nietrudno w chwili tak stresującej jak pierwszy taniec na własnym ślubie.

Zapraszam do skorzystania z oferty. Zadbajmy wspólnie, by Wasz pierwszy taniec był niezapomniany. Taniec w chmurach to doskonała okazja, by poczuć się jak w bajce na własnym weselu!