PYTANIA

1. Jak sprawdzić czy termin imprezy jest wolny?

W celu sprawdzenia wolnych terminów zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą mojej strony na facebooku.

2. Czy możliwa jest wstępna rezerwacja?

Tak, ale należy pamiętać, iż nie rezerwuję wstępnie terminów na dłuższy okres niż kilka dni. Każdy termin, który nie zostanie potwierdzony w ciągu kilku dni od rozmowy nie jest brany pod uwagę.

3. Jak zarezerwować i potwierdzić termin?

Potwierdzeniem rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki na wcześniej umówionym spotkaniu.

4. Czy podczas imprezy prowadzący spożywa alkohol?

NIE. Swoją pracę oraz klientów traktuję poważnie, moim zadaniem jest poprowadzić imprezę tak, aby każdy jej uczestnik był zadowolony.

5.Czy podczas imprezy prowadzone są konkursy i zabawy integracyjne?

Tak. Na wcześniejszych rozmowach z klientami zawsze pozyskuję informację o gościach, jacy będą się bawić na imprezie po to, aby zabawy i konkursy dostosować właśnie do ich preferencji. Nie prowadzę zabaw ośmieszających uczestników ani konkursów z podtekstem erotycznym.

6. Czy można wybrać swoją muzykę?

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Na imprezie dobieram muzykę zgodnie z oczekiwaniami odbiorców. W trakcie rozmowy z klientem można zasugerować mi utwory lub styl muzyczny, który chciałoby się usłyszeć.

7. Jakie są koszty imprezy?

Nie jest możliwe podanie ceny danej imprezy. Koszty każdej usługi są zależne od: charakteru imprezy, ilości godzin trwania imprezy, liczby uczestników, ilości atrakcji, jakie na imprezie będą chcieli mieć klienci oraz odległości, jaką będę musiał pokonać dojeżdżając.

8. Nie jesteśmy z Poznania i nie mamy możliwości spotkać się osobiście, co wtedy?

Bez obaw. Wszystkie formalności można załatwić online. Umowę mogą Państwo przesłać listownie lub mailowo, zaliczkę wpłacić przelewem na konto firmowe, a rozmowę przeprowadzić za pomocą facebooka lub skype’a.

9. Ile osób angażuje się w prowadzenie imprezy?

Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów oraz tak, aby uatrakcyjnić Waszą imprezę zawsze pracuję z pomocnikiem, który zajmuje się sterowaniem oświetlenia i efektami, a podczas gdy ja wychodzę do gości wspomaga on moją pracę.

10. Czy wymagany jest nocleg?

Standardowo nie, jednak wszystko zależy od lokalizacji imprezy – jeśli dojazd do Poznania to 1h lub więcej to mile widziany zapewniony z Waszej strony nocleg, także jeśli organizujecie poprawiny.

11. Jak wygląda kwestia płatności?

Podczas podpisywania umowy pobierana jest zaliczka, resztę rozliczamy niezwłocznie po zakończeniu imprezy.