OFERTA

Dlaczego wodzirej?
- Wodzirej dba o odpowiednią atmosferę zabawy.
- Wodzirej bierze odpowiedzialność za Twoją imprezę.
- Wodzirej prowadzi dialogi z uczestnikami imprezy, zachęcając ich do udziału w konkursach i zabawach.

Dlaczego DJ?
- DJ dysponuje hitami każdego pokolenia muzycznego, zawsze usłyszysz swój ulubiony przebój.
- DJ nie robi przerw pomiędzy tańcem a pozostałymi atrakcjami wieczoru.
- DJ jest w stanie zaprezentować każdy utwór muzyczny.

Organizacja przyjęcia weselnego:
Nie da się ukryć, że ślub i przyjęcie weselne to niepowtarzalny moment dla Pary Młodej oraz gości. W szczególności dbam o stworzenie wyjątkowej atmosfery, wiedząc przy tym, że świetna muzyka jest jednym z fundamentów dobrej zabawy weselnej.
Organizuję wesela nowoczesne i tradycyjne. Mając na uwadze to, iż każdy klient ma inne oczekiwania szczegóły przebiegu każdej imprezy weselnej ustalam zawsze indywidualnie. Wspólnie z Młodą Parą przygotowuję scenariusz wesela, razem tworzymy specjalną listę utworów, dobieramy konkursy i zabawy przy których będą bawić się goście.

Zabawy integracyjne:
Jako wodzirej słynę z wielu ciekawych animacji tanecznych i zabaw integracyjnych, współpracuję także z wykwalifikowanym animatorem . Czasy się zmieniły, gusta się zmieniły, obecna moda to już nie moda na „gonitwy” wokół krzesełka. Moje zabawy i konkursy prowadzone są w taki sposób, aby nie naruszały godności żadnego ich uczestnika, aby nikt z gości weselnych nie poczuł się ośmieszonym. W trakcie ustalania przebiegu zabawy weselnej z Młodą Parą zasięgam informacji odnośnie tego jacy goście będą bawić się na weselu, dzięki temu możemy w odpowiedni sposób dobrać animacje. Współpracując z profesjonalnym animatorem jestem w stanie zapewnić również moc atrakcji najmłodszym gościom weselnego przyjęcia, zapewniając Państwa podopiecznym należytą opiekę.

Pierwszy taniec:
Pierwszy taniec Młodej Pary to bardzo ważny element imprezy weselnej. Oczy wszystkich gości zwrócone są w kierunku młodych, którzy można by rzec tanecznym krokiem wchodzą na drogę nowego, wspólnego życia. Jestem świadomy tego, jak ważny jest ten moment ,dlatego też w ofercie mam coś specjalnego na tę okazję. Za pomocą wytwornicy ciężkiego dymu oferuję Młodej Parze „Taniec w chmurach”. Tańcząca Młoda Para sprawia wrażenie jakby poruszała się na niebie otoczona gęstymi obłokami. Odpowiednio dobrana kompozycja świetlna wprawia młodych oraz patrzących na nich gości w romantyczny, błogi nastrój, a moje umiejętności  jako konferansjera dodają całości klimatu, którego inni nowożeńcy będą mogli tylko pozazdrościć.

Dekoracje świetlne:
W ofercie posiadam również bogate kompozycje świetlne . Najnowszej jakości sprzęt oświetleniowy wprowadzi gości weselnych w niepowtarzalny klimat, nadając imprezie blasku i stylu.

Jako godny polecenie DJ i wodzirej w jednym specjalizuję się w prowadzeniu również imprez takich jak:
 - poprawiny
 - imprezy okolicznościowe/firmowe/rodzinne
  - 18-nastki / półmetki / studniówki 
- imprezy plenerowe 
- bankiety / wieczorki towarzyskie / imprezy tematyczne

Moja firma zapewni Państwu profesjonalne nagłośnienie i szeroki repertuar muzyczny, obejmujący najnowsze jak i starsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie.
W ofercie, na życzenia klienta, istnieje także możliwość zorganizowania karaoke.

Moje atuty to: rozległa wiedza muzyczna, wieloletnie doświadczenie, repertuar muzyczny tylko na oryginalnych nośnikach, a także umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami na imprezie oraz kreatywne zabawy i konkursy - wszystko to na pewno wyróżnia mnie wśród konkurencji.