Dj na wesele Wrocław

Wesele to wyjątkowa uroczystość, do której młodzi dokładnie się przygotowują. Wiele par ze względów finansowych nie może sobie pozwolić na orkiestrę czy zespól weselny, ale są też takie, które świadomie wybierają inne rozwiązanie. DJ to doskonała opcja na wesele tych Państwa Młodych, którym zależy na odpowiedniej, bardzo skonkretyzowanej oprawie muzycznej, dobrej jakości. Profesjonalny wodzirej niejednokrotnie sprawdza się lepiej niż tradycyjna kapela. Cena jego usług jest niższa, przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości. Działam na terenie wielu miast. Są to m.in. Poznań, Kalisz, czy Wrocław.

Zabawa w dobry stylu do białego rana

Jestem w stanie zagrać każdy utwór, dzięki bogatej bazie piosenek, co jest szczególnie ukłonem w kierunku gości pragnących zadedykować konkretny fragment muzyczny. Gwarantuję zabawę do białego rana - nie ma przerw wypełnionych ciszą, więc muzyka towarzyszy zebranym na parkiecie, ale także przy posiłkach. W zależności od preferencji Młodych stworzę odpowiednią play listę. Może ona zawierać największe hity taneczne, utwory polskie i zagraniczne, z każdego gatunku muzycznego.

Szczególnie ważna jest dla mnie atmosfera wesela i dobre samopoczucie Pary Młodej i gości. Jako doświadczony animator i wodzirej zapewniam ciekawe poprawiny oraz ciągłą interakcję z uczestnikami uroczystości. Posiadam profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy, którego instalację rozpoczynam odpowiednio wcześniej, tak, aby na uroczystości wszystko było zapięte na ostatni guzik i sprawnie działało. Zachęcam do kontaktu i uzgadniania terminów.